BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ
Sağlık Bilimleri Fakültesi
Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü

 

Duyurular
Uzaktan Eğitim Hakkında

Değerli Öğrencilerimiz,

2019-2020 Bahar Döneminde Koronavirüs salgını sebebiyle Başkent Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü olarak derslerimize uzaktan eğitim ile devam edeceğiz. 

Bu kapsamda derslerimiz Moodle uzaktan eğitim sistemine hızla yüklenmektedir. 

Uzaktan eğitim sürecinde derslerimiz senkron ve asenkron biçimde Moodle sistemi üzerinden işlenecektir.  (www.moodle2.baskent.edu.tr)

Senkron dersler, sonrasında da izlemenize olanak sunan canlı yayınlar; asenkron dersler ise canlı yayın şeklinde olmayan ancak hocalarınız tarafından eğitimi materyali sunulması şeklimde gerçekleşecektir. Bu süreçte senkron derslerin saatleri belirlenmiş olup onay beklenmektedir. Program saati onayı alındığı andan itibaren ders zamanları sizlere duyurulacaktır.

Tüm öğrencilerimizin Moodle sistemine girmesi ve derslerine kayıt olması gereklidir. Bu sistemin nasıl kullanılacağına ilişkin çalışma için aşağıdaki linke tıklayınız: http://buzem.baskent.edu.tr/index.php/2018/09/24/ogrenciler-icin-yeni-moodle-kullanim-kilavuzu-24-eylul-2018/

Sistem ile ilgili aksaklıklar veya kayıt sırasında teknik problem yaşadığınız dersler olacaktır. Lütfen telaşa kapılmayınız ve sistem hatalarının ve eksikliklerinin tamamlanması için zaman tanıyınız. Devam eden Problemlerle ilgili danışman hocanız ya da bölüm sekreteryası ile bağlantıya geçebilirsiniz. 

Sevgili öğrencilerimiz, yaşadığımız bu süreçte sizlerle iletişimimizi devam ettirmeniz için bölümümüzün resmi web sayfasını ve sosyal medya (Instagram) hesaplarını takip ediniz; iletişim kanallarınızı açık tutunuz. 

Evde kalın, sağlıcakla kalın...

Sevgiler.